Spektakle dla dzieci

Wystawiamy przedstawienia teatralne uczniom placówek szkolnych i oświatowych w przedszkolach oraz w szkołach podstawych. Każdy spektakl z osobna posiada własne lalki, rekwizyty oraz scenografię. Poprzez interaktywny kontakt z publicznością, dzieci na chwilę przenoszą się w magiczny świat teatru oraz mają możliwość zapoznania się z różnymi teatralnymi rozwiązaniami. 

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem.

 • IMG_2017-kompresja.jpg

  PINOKIO Carlo Collodi

  „Pinokio” to pouczająca, a zarazem zabawna opowieść o drewnianym pajacyku, który za wszelką cenę chce zostać prawdziwym chłopcem. Bohater przeżywa wiele przygód, które stanowią najczęściej konsekwencje jego błędnych decyzji i sprzeciwu wobec zakazów dorosłych. Z opowieści dzieci dowiadują się, że godne pochwały są takie wartości jak: nauka, praca, bycie życzliwym i troskliwym wobec słabszych oraz to, że należy być odpowiedzialnym za własne czyny.

 • 011_kompr._354_KB.JPG

  BRZYDKIE KACZĄTKO Christiana Andersena

  Nasze nowe przedstawienie "Brzydkie kaczątko" mówi widzom by polubić siebie, aby nie oceniać innych wyłącznie po wyglądzie zewnętrznym, ubiorze czy bogactwie. Nie powinniśmy krzywdzić innych, ale dać im szansę na to by mogli stać się szczęśliwi i wartościowi.  Bohaterami są różne zwierzęta z gospodarstwa domowego.

 • smok_2a.jpg

  Legenda o Smoku Wawelskim

  "Legendę o Smoku Wawelskim" spopularyzowały podręczniki szkolne oraz zbiory legend i baśni polskich wydawane od XIX wieku. Dużą rolę odegrała również literatura piękna. Spektakl "Legenda o Smoku Wawelskim" przedstawia zabawne przygody Skuby, który obiecał królowi, że poradzi sobie z groźną bestią.

 • basnie_andersena.jpg

  BAŚNIE Christiana Andersena

  Baśnie Ch. Andersena są ciągle aktualne, pouczające i mądre. Baśnie kryją w sobie głęboką prawdę o człowieku. Pierwszą wielką lekcję życia pobiera każdy z nas w dzieciństwie właśnie z bajek i baśni. Baśnie Andersena są znane na całym świecie, a wartości w nich głoszone przetrwały przez pokolenia. Poza wszystkim, baśnie te kształtują postawę małego człowieka, który, gdy dorośnie być może rozważniej i mądrzej będzie wybierał swoje przyszłe lektury.